Kadi Kolk Kadi Kolk

Kadi Kolk

Kadist lähemalt:
Olen tantsija ning tantsuõpetaja. Tants on olnud minu kirg ja rõõm juba lapsepõlvest saadik. Oma teekonda alustasin 6 aastaselt peotantsuga kuid sealt suundusin peagi laste- ja showtantsu maailma, mille sees olen põhiliselt olnud tänaseni nii tantsija kui treenerina. Olen osalenud mitmel korral tantsupeol nii tantsija kui võimlejana. Hiljem treeninud paljude erinevate treenerite käe all nii Eestist kui välismaalt.
2013 aastal alustasin treeninguid DanceLife Tantsustuudios treenerite Lilian Veetamme ja Liis Sari (Toomsalu) käe all, kus samal ajal olime ka jalgpalliklubi FC Flora tantsutiim. Paar aastat hiljem, kui oli aeg edasi liikuda jõudsin tantsugruppi Cerise, mida juhtis Kätlin Rosenblatt (Piiskoppel) ja kellega kuulusime HC Kehra käsipallimeeskonna tantsutiimi ridadesse. Pärast seda sai alguse minu treenerikarjäär MyDance tantsustuudios. Lisaks MyDance-ile olen lapsi ja noori treeninud ka Diva Tantsustuudios. Sellest aastast liitusin uuesti MER Stuudioga (endine MyDance) ja olen treenerina osalenud juba ka meie Käpapatrulli tantsulaagris.
Tantsimine on tegevus, mis poeb iga sammuga üha sügavamale südamesse ja tekitab tunde, mida ei ole võimalik sõnadesse panna. Seda saab väljendada ainult tantsides. Olen veendunud, et see tunne on olemas juba üsna varajases elueas ning seda saab süvendada lõbusate, huvitavate ning mänguliste tantsutreeningutega.
Minu eesmärk on luua turvaline ja toetav õpikeskkond, kus lapsed saavad tantsu kaudu end väljendada ning oma loovust avastada. Lisaks tantsuoskuste õpetamisele soovin lastele edasi anda ka olulisi väärtusi nagu koostöö, enesekindlus, distsipliin ja austus teiste vastu. Need omadused on olulised mitte ainult tantsus, vaid ka igapäevaelus.

Täiendkoolitused:

  • Sa Tartu kiirabi “Esmaabi baaskoolitus”
  • Tark Pere veebikursus „Kuidas rääkida 3. – 7. aastaste lastega nii, et nad kuulaksid“