Milleks on jooga hea?

Kundalini jooga

Kundalini jooga eesmärk on tõsta sinu keha energeetilist taset, avada loovust ja viia sind kontakti oma tegeliku olemusega, et võiksid elada oma elu õnneliku, elurõõmsa, terve, armastava ja kartmatuna.

Jooga on mänguline

Laste jooga on mänguline ja kaasahaarav tund, kus läbi lugude, laulude, harjutuste ja mängude õpitakse tunnetama oma keha. Paranevad rüht ja tasakaal, koordinatsioon, paindlikus. Saame juurde jõudu ja teeme tutvust meditatsiooni vōlumaailmaga. Läbi tunni tegevuste me toetame lapse loovust, fantaasiat, koostööd ja osavust.
Lastejooga tunnis püüame üles leida iga lapse sära, ande ja kõik selle vägevuse, mis on temas peidus.
Ei võistle. Kui, siis vaid iseendaga, et saada paremaks Minaks.

Ootan lapsi joogatundi, et koos avastada läbi lõbusate tegevuste imelist jooga maailma..

Laste joogast

Laste jooga on laste terviklik treeningviis, mis edendav nii füüsilist kui ka vaimset heaolu.
Füüsilises mõttes aitab see kaasa paindlikkuse, jõu ja tasakaalu parandamisele, luues aluse tervislikule eluviisile.

Jooga soodustab paremat kehahoiakut ja kehatunnetust, mis on ülioluline maailmas, kus domineerivad istuvad tegevused.

Vaimse tervise osas on lastejooga varajane sissejuhatus tähelepanelikkusesse ja stressi juhtimisse. Joogapooside ja teadliku hingamise kombinatsioon kasvatab keskendusmisvõimet.  See on lastele praktiline tööriistakomplekt, mille abil nad saavad toime tulla kasvamisega kaasnevate väljakutsetega, suurendades nende vastupidavust ja emotsionaalset intelligentsust.

Kundalini joogast

Kundalini joogast

Kundalini jooga on dünaamiline ja intensiivne joogavorm, mis kasutab kriyasid (füüsilisi harjutusi),  mantraid (helivibratsiooni), mudraid (spetsiaalsed käteasendeid), kehalukke (juure-, diafragma- ja kaelalukk), hingamist ja meditatsiooni, et panna kehas energia liikuma. Läbi meridiaanide venitamise voolab energia elunditesse tasakaalustades ja parandades näärmete, närvisüsteemi, immuunsüsteemi, seedimise, vere- ja lümfiringe, aju, südame, kopsude ja neerude tööd ning viies kehast välja mürke.

Kundalini jooga ehitab üles terve keha, arendab tasakaalustatud meelt, aitab võtta ühendust sinus peituva lõpmatusega ja sinu kaasasündinud sisemise tarkusega. Samuti avab see uksed, et saaksid ületada oma täit potentsiaali.
See annab sulle elujõudu ja tervist, mis on sinu sünnipärane õigus. See paneb sind särama, muudab rahulikuks ja tugevaks, nii et saad julgelt seista vastu elu väljakutsetele ja väljuda neist võitjana.

Kundalini jooga on tõhus enese muutmise ja isikliku arengu süsteem. Kundalini jooga stimuleerib individuaalset arengut läbi süstemaatiliste tehnikate, aidates tugevdada närvi- ja näärmesüsteemi (tervise alustalad), suurendab stabiilsust ja elujõudu. Meditatsioon parandab vaimset kontsentratsiooni, teritab teadlikkust ja annab vahetu kogemuse teadvusest. Kundalini jooga hõlmab kõiki teisi joogasüsteeme ja -tehnikaid.