registreerimine lõppenud

Meeleolukas Lolala laulu-ja tantsulaager

16.juunil muutub Laagri Jõekääru park LOLALA maaks. Kus kõik 2-9aastased lapsed saavad üheskoos peategelastega laulda ja tantsida. Kontsert on kogu perele TASUTA, perest tuleb vaid üks laps ametlikult registreerida laagrisse osalejaks.

 • 16.juunil kell 15:00-18:00
 • Laagris, Jõekääru pargis
 • 39€
Meeleolukas Lolala laulu-ja tantsulaager

☀️ Perebänd LOLALA tuleb meile külla!!
16.juunil kell 15:00 algusega Laagris, Jõekääru pargis toimub meeleolukas MER Stuudio laulu-ja tantsulaager “Lolala“. Sündmusel saab osaleda vaid eelneva registreerimisega.

KONTSERT on TASUTA kogu perele, perest tuleb vaid üks laps ametlikult registreerida laulu-ja tantsulaagrisse osalejaks.

Selle õppeaasta paljud tantsud on inspireeritud õpetliku sisuga lauludest mis ei ole jätnud külmaks mitte kedagi. Lustakad eestikeelsed lastelaulud on toetanud lastetantsu loomisel tantsulist liikumist. Läbi seoste laps omandab eluks olulise ja vajaliku info palju efektiivsemalt. Lustakad lood on muutnud meie tantsutunnid palju rõõmsamaks ja sisukamaks. Meeleolukas laulu-ja tantsulaager nakatab hea tuju ja igavese lapsemeelsusega! Tule ja saa osa meie selle hooaja viimasest temaatilisest tantsuseiklusest! 🦄

❤️ Kes on Lolala?

YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian pääsesid ekraanilt välja ja tulevad koos meiega laulma, tantsima ja mängima. Esitusele tulevad kõigi lemmikud “Krokodill Villi”, “Potilaul”, “Proovin uusi asju”, “Koristamise laul”, “Ku-ku”, ” Parem ja Vasak” ja paljud teised. Kindlasti saab kuulda ka laste palavalt armastatud laule nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja teisi hitte. Päeva peale, tuletame läbi arendavate ülesannete meelde juba õpitud tantse, ning õpime ära ka ühe uue tantsu, sest päevakangelased on spetsiaalselt kirjutanud MER Stuudio tantsijatele, tantsust laulu.

❤️ Kuidas sai Lolala teekond alguse?!

Lolala on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse 2019. Aasta detsembris, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada.Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et valminud laule jagati ka YouTube’i keskkonnas. Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustes kokku kuulatud üle 25 miljoni korra!

Lolalapere YouTube’i kanal 

Laulu- ja tantsulaagrisse on oodatud: 2014 – 2022 aastal sündinud 2. – 9. aastased lapsed. Ei pea olema MER Stuudo liige. Päeva lõpu kontserdile on oodatud kogu pere kella 16:50-ks. Kogunemiseaeg 16:40-16:50. Päevakava tõttu palume peredel saabuda kontsertile oodatud ajal.

Meeleolukas kolme tunnine laulu-ja tantsulaager pakub registreerunud osalejale:

 • Lolala laulu-ja tantsulaagri särki
 • perebänd LOLALA külastust
 • batuudil lustimist
 • tantsimist, laulmist, mängimist
 • kingituseks Lolala ja MER kleepsulehte
 • tervislikku vahepala ja joogipause
 • mälestuseks medalit 
 • tantsuõpetaja järelvalvet
 • foto- ja videosalvestust

✨Tantsulaagri särk, medal, kleepsuleht on kingituseks osalejale, kes on laagrisse ametlikult registreeritud. Registreerimiseks tuleb täita registreerimisvorm ning tasuda osalustasu hiljemalt 6. juunil. Peale registreerimist palume teha osalustasu ülekanne.

Laulu-ja tantsulaagri osalustasu ülekanne garanteerib lapsele laagris koha:
Makse saaja: MTÜ MER Stuudio
a/a: EE447700771009313700
Summa 1: 39 eurot (üks osaleja)
Summa 2: 70 eurot (ühest perest kaks osalejat) pere kolmanda lapse osalustasu 30€
Selgitus: Lolala tantsulaager: Lapse ees- ja perenimi

Lapsed, kes ei ole ametlikult tantsulaagrisse registreeritud küll aga soovitakse peale kontserti ka oma pere kõige väiksemale pereliikmele medalit, särki ja kleepsulehte, siis sellest palume kirjutada eraldi hiljemalt 6.juuniks tantsulaagrid@merstuudio.ee

❗Registreerimine lõpeb 6.juunil 2024. kell 23:59 või kuniks kohti jagub.
❗Eraldi kinnitusmeili registreerimise kohta ei väljastata.
❗Kõigile osalejatele jõuab täpsemate juhistega infokiri registreerimisvormis olevale e-maili aadressile 12.juunil

Palume enne registreerimisvormi täitmist tutvuda sündmuse reeglite ja tingimustega. Leiate reeglid ja tingimused registreerimisvormilt.

Vaata ka meie aprill 2024 temaatilist tantsulaagrit

Käpapatrilli tantsulaager 2023 suvi

 

Elsa ja Anna tantsulaager 2022

SÜNDMUSE INFO:

Laager on: 2. – 9. aastastele tüdrukutele ja poistele
Osaleda saavad: Ei pea olema MER Stuudio liige
Millal: 16. juunil 2024
Mis kell: kell 15:00 – 18:00
Kus: Laagris, Jõekääru pargi
Hind 1: 39 eurot
Hind 2: 70 eurot (ühest perest kaks osalejat) samast perest iga järgneva lapse osalustasu 30€